Recitátoři:

Postup na okresní přehlídku Dětská scéna: 1. kategorie – Štěpán Šebek, Jakub Foukner. 2. kategorie: Jasmína van Vegchel Ema Dobrovodská, Markéta Štěrbová. 3. kategorie: Marie Kašparová, Jana Suchanová. 4. kategorie: Veronika Kavanová, Eliška Červenková, František Tichý.

Postup na krajskou přehlídku Dětská scéna: Jasmína Van Vegchel, Ema Dobrovodská (čestné uznání), Markéta Štěrbová, Veronika Kavanová, František Tichý (čestné uznání).

Postup na celostátní přehlídku: Tomáš Hart se stal absolutním vítězem gymnaziální soutěže Čtvrtlísek v oborech přednes a dramatický výstup.

Postup na celostátní přehlídku Wolkrův Prostějov: Lenka Pařízková (nominace z krajské přehlídky v Liberci).

 

Inscenace:

Kafíčko za oponou – čestné uznání za inscenaci a doporučení k postupu na celostátní přehlídku Mladá scéna (z krajské přehlídky Přemostění).

H(S)rát duhu – cena za inscenaci, režijně-scénografické řešení, herecký výkon Tomáše Harta, doporučení k postupu na celostátní přehlídku Šrámkův Písek – inscenace zařazena do programu (z krajské přehlídky Přemostění).

Já (work in progress) – čestné uznání za výpověď v autorské inscenaci (krajská přehlídka Dětská scéna).

 

Recitátoři:

Postup na okresní přehlídku Dětská scéna: 1. kategorie: Jasmína van Vegchel, Ema Dobrovodská. 2. kategorie: Adam Krejčí, Jana Neužilová. 3. kategorie: Markéta Husarová, Veronika Zaderlíková,  Rozálie Vraná. 4. kategorie: Petra Vališová, Denisa Středová, Eliška Vytrhlíková.

Postup na krajskou přehlídku Dětská scéna: Adam Krejčí (cena poroty s doporučením), Petra Vališová, Denisa Středová  (cena poroty s doporučením), Veronika Zaderlíková (cena poroty), Markéta Husarová, Jasmína van Vegchel (cena poroty)

Postup na celostátní přehlídku Dětská scéna: Adam Krejčí, Denisa Středová.

Postup na celostátní přehlídku Wolkrův Prostějov: Tomáš Hart (nominace z krajské přehlídky v Liberci).

 

Inscenace:

Sen noci svatojánské – ocenění za scénografii, čestné uznání za herecký výkon Tadeáše Svobody (na krajské přehlídce Přemostění)

Jak daleko je daleko – léto Ludvíčka Adlera: doporučení k postupu na celostátní přehlídku Dětská scéna (z krajské přehlídky) – zařazení do programu. Zařazení do programu celostátní přehlídky amatérského divadla Jiráskův Hronov.

 

Recitátoři:

Postup na okresní přehlídku Dětská scéna: 1. kategorie: Anna Millerová, Ema Dadejíková. 2. kategorie: Anna Procházková, Veronika Kavanová. 3. kategorie: Petra Vališová, Natálie Obleserová, Denisa Středová. 

Postup na krajskou přehlídku Dětská scéna: Petra Vališová (cena poroty), Natálie Obleserová.

 

Recitátoři:

Postup na okresní přehlídku Dětská scéna: 1. kategorie: Christo Brambaški, Jasmína van Vegchel.  2. kategorie: Aneta Ornetová, Patricia Funke. 3. kategorie: Eliška Vytrhlíková, Rozálie Vraná. 4. kategorie: Václav Paták, Audrey Kristine Wangle.

Postup na krajskou přehlídku Dětská scéna: Jasmína Van Vegchel, Rozálie Vraná, Audrey Wangle (všechny cena poroty)

Postup na celostátní přehlídku Wolkrův Prostějov: Tomáš Hart (nominace z krajské přehlídky v Lounech)

 

Inscenace:

Cokdyž?!? - doporučení k postupu na celostátní přehlídku Dětská scéna (z krajské přehlídky), ocenění za dramaturgický výběr (na krajské soutěžní přehlídce LDO ZUŠ)

 

Inscenace:

Jedno slovo za druhé – cena za inscenaci s doporučením na celostátní přehlídku Mladá scéna – inscenace zařazena do programu (z krajské přehlídky Přemostění), zařazení do programu celostátní přehlídky amatérského divadla Jiráskův Hronov.